/ قوانین سایت

شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌ها و خدمات انتشارات دلتا

 1. مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت‌نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات انتشارات دلتا اقدام کند. همچنین، ازآنجاکه انتشارات دلتا یک وب‌سایت آنلاین است، طبق قانون تجارت الکترونیک، مشتری یا مصرف‌کننده فردی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه‌ای به خرید کالا یا خدمات اقدام می‌کند.
 2. ورود کاربران به وب‏‌سایت انتشارات دلتا و استفاده از خدمات ارائه‌شده توسط انتشارات دلتا به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط، قوانین و همچنین نحوه‌ی استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات است. لازم به ذکر است که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه‌ی شرایط و قوانین از سوی کاربر است.
 3. کلیه‌ی اصول و رویه‏‌های انتشارات دلتا منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف‌کننده است و متعاقباً کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مربوطه است.
 4. درصورتی‌که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌ها تغییری ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به‌روزرسانی می‌شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده‌ی مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.
 5. محصولات ارائه‌شده در وب‌سایت که شامل کتب مخصوص کودکان و نوجوانان است توسط انتشارات دلتا منتشر شده‌اند و تماماً مجوزهای لازمه را کسب کرده‌اند.
 6. مسئولیت‌های مربوط به کیفیت، قیمت، محتوا، شرایط و همچنین خدمات پس از فروش محصول برعهده‌ی انتشارات دلتا است.
 7. سفارشاتی که طی ساعات اداری به ثبت برسند حداکثر 48 ساعت زمان خواهند برد تا به دست مشتریان ساکن تهران برسند و برای مشتریان سایر شهرستان‌ها بین 3 تا 7 طول می‌کشد.
 8. در شرایط خاص مثل فروش شگفت‌انگیز، احتمال لغو شدن سفارش مربوط به محصولات به دلایلی مانند اتمام موجودی کالا وجود دارد و انتشارات دلتا مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش را متوقف کند.
 9. وقتی شما از سرویس‌‏ها و خدمات انتشارات دلتا استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید یا به انتشارات دلتا ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به‌صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود. درصورتی‌که درخواست شما با رعایت کلیهی اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که انتشارات دلتا به‌صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.
 10. تنها نشانی ایمیل و شماره‌تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، مورد تأیید است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های انتشارات از طریق آ‌ن‌ها صورت می‌گیرد.
 11. انتشارات دلتا جهت اطلاع‌رسانی رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه، مجاز به ارسال ایمیل یا پیامک برای اعضای وب‌سایت خود است. درصورتی‌که کاربران به دریافت اینگونه ایمیلها و پیامک‌ها تمایلی نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه‌ی انتشارات دلتا را در پروفایل خود لغو کنند.
 12. انتشارات دلتا مجاز به ارسال فرم‌های نظرسنجی برای برخی کاربران یا مشتریان خود است. مشتریان در صورت تمایل می‌توانند در نظرسنجی‌ها شرکت کرده و از مزایای آن بهره‌مند شوند.

در ژانرها
در رده‌های سنی
جستجوهای پرتکرار
1 کالا
 • مجموع سبد
  0 تومان
  ثبت سفارش